پروژه‌های صنعتی دمیرچی

ماشین‌آلات و خطوط تولید با کیفیت تضمین شده

گروه صنعتی دمیرچی به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با برخورداری از 5 دهه فعالیت در زمینه صنعت کشور، تجربه، دانش و تخصص برجسته‌ای را در زمینه‌ پروژه‌های صنعتی از جمله صنایع غذایی، صنایع دارویی، شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی دارا می‌باشد.

پروژه‌های در حال ساخت و اجرا

همه پروژه‌های صنعتی دمیرچی

” تخصص بومی، تکنولوژی جهانی “

ویژگی‌های خدمات دمیرچی

امکاناتی که خیال کارفرما را، راحت‌تر می‌کند

استفاده از به‌روزترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات، به همراه بهترین ابزارهای مدیریت و توسعه پروژه‌های صنعتی برای اطلاع از روند پیشرفت پروژه تعریف شده، همان چیزی که برای پروژه‌های صنعتی به خود به آن احتیاج دارید.

درخواست ثبت پروژه

icons8 timeline week 100 پروژه های صنعتی | گروه صنعتی دمیرچی

برنامه‌ریزی

 در این مرحله، اهداف و اهمیت پروژه تعیین می‌شوند. برنامه‌ریزی شامل تعیین منابع مالی، زمان‌بندی، منابع انسانی، و تعیین اهداف کیفی و کمی پروژه می‌شود.

icons8 productivity 64 پروژه های صنعتی | گروه صنعتی دمیرچی

اجرا

در این مرحله، پروژه به عمده عملیات اجرایی می‌پردازد. اجرای فعالیت‌های مشخص شده، کنترل کیفیت، مدیریت زمان، و اطمینان از پیشرفت مطابق با زمان‌بندی می‌شود.

icons8 checklist 64 پروژه های صنعتی | گروه صنعتی دمیرچی

کنترل و نظارت

در این مرحله، پیشرفت پروژه مطابق با برنامه‌ریزی ارزیابی می‌شود. هدف ، تشخیص مشکلات در زمان اجرا و اعمال تصمیمات اصلاحی برای رسیدن به اهداف پروژه است. 

icons8 closing 78 پروژه های صنعتی | گروه صنعتی دمیرچی

تحویل پروژه

در این مرحله، پروژه به پایان می‌رسد. این شامل تسلیم محصول نهایی به مشتری، تسویه حساب‌های مالی، ارزیابی عملکرد پروژه، و یادگیری از تجربیات پروژه برای بهبود فرآیندها در آینده می‌شود.

سوالات پرتکرار

به پرتکرار‌ترین سوالاتی که مشتریان دمیرچی داشته‌اند پاسخ داده‌ایم؛ شاید پاسخ شما هم در این میان باشد.

برای اطلاع و ثبت درخواست پروژه مد نظر خود، ابتدا از طریق تماس، وب سایت و یا شبکه‌های اجتماعی درخواست خود را ثبت و سپس کارشناسان ما بعد از ارزیابی پروژه  در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

خیر، روند برای ثبت درخواست پروژه و یا سفارش ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات ارسال درخواست رسمی با سربرگ آغاز و سپس برگزاری جلسه حضوری می‌باشد.

کارشناسان ما از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.