«دمیرچی» واحد برتر صنعتی در گروه ساخت ماشین آلات و تجهیزات شد

WhatsApp-Image-2022-02-19-at-13.43.12

اشتراک‌گذاری

«دمیرچی» واحد برتر صنعتی در گروه ساخت ماشین آلات و تجهیزات شد

تاریخ انتشار

گروه صنعتی دمیرچی در نوزدهمین جشنواره تولید ملی-افتخار ملی به عنوان «واحد برتر صنعتی در گروه ساخت ماشین آلات و تجهیزات» برگزیده شد.

 

در این جشنواره که با حضور مقامات عالی رتبه کشور از جمله وزیر صمت، نمایندگان مجلس و تشکل‌های بخش خصوصی  برگزار شد از گروه صنعتی دمیرچی با  اهدای تندیس و لوح تقدیر به عنوان واحد برتر صنعتی تجلیل شد.

در متن این لوح تقدیر  با امضای رئیس خانه صنعت و معدن ایران آمده است: در سالی که با شعار “تولید، پشتیباتی ها، مانع زدایی ها” مزین گردیده و مقارن با چهل و سومین سال انقلاب شکوهمند اسلامی است، با استناد به رصد رشد عملکرد دوساله اخیر، با تقدیم لوح تقدیر و تندیس نوزدهمین «جشنواره تولید ملی-افتخار ملی»، سخت‌کوشی و ارزش‌آفرینی آن مجموعه محترم به مدیریت جنابعالی و همکاران تلاشگرتان را به عنوان “واحد برتر صنعتی در گروه ساخت ماشین آلات و تجهیزات” تحسین نموده وارج می‌نهیم. 

تگ:

پست‌های مرتبط:

edible oil oleo chemical (4)

اولئوکمیکال ‌(Oleo-chemicals)- قسمت سوم

اولئوکمیکال ‌(Oleo-chemicals)- قسمت سوم در شماره قبلی این مقاله بررسی برخی فرآیندهایی که در تولید ترکیبات اولئوکمیکال نقش موثر دارند ارائه شد. در این مقاله

edible oil oleo chemical (8)

اولئوکمیکال‌- قسمت دوم

اولئوکمیکال‌ در شماره قبلی این مقاله مواد الئوکمیکال و شرحی از آن‌ها ارائه شد. در این مقاله و شماره‌های بعدی به بررسی فرآیندهای اولئوکمیکال و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سایر نوشته‌های مرتبط

کانال تلگرام دمیرچی

مشاهده همه ماشین‌آلات کارکرده ما در کانال تلگرام