گروه صنعتی دمیرچی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید خطوط صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی و با بهرهگیری از نیروی انسانی کارآزموده و متخصص، هدف ارائه بهترین خدمات را به دنبال داشته است. اجرای اصول دقیق فنی توسط تیم مهندسی مجرب در زمینههای طراحی، ساخت، نصب و راهاندازی از ویژگیهای برجسته این گروه به شمار میرود. این مجموعه افتخار دارد که با تولید خطوط صنایع غذایی شامل: خطوط تولید روغن، رب و سس، لبنیات، فرآورده های سیب زمینی (چیپس، فرنچ فرایز، کامپاوند و الویه) ، نوشیدنی (آبمیوه، آب، ماءشعیر، انواع نوشابهها) و همچنین کشتارگاه مرغ، پروژههای موفقی را به بهرهبرداری رسانده است. گروه صنعتی دمیرچی رسالت خود را بر جلب نهایت رضایتمندی صاحبان صنایع بنا نهاده و همواره پاسخگوی اعتماد مشتریان خود بوده است.

Desmet Ballestra

گروه Desmet Ballestra ( شرکت دسمت بالسترا ) از سال 1946 با ادغام چهار شرکت بزرگ در زمینهی ماشینآلات از کشورهای بلژیک، انگلیس، فرانسه و ایتالیا تشکیل شد. این گروه پیشرو در زمینه توسعه، مهندسی، تامین تکنولوژی، ساخت کارخانه و تجهیزات اختصاصی در حوزههای مختلف از جمله صنایع غذایی، روغن، خوراک دام، مواد شیمیایی، اولئوشیمیایی و بیودیزل، مواد شوینده و غیره میباشد. گروه Desmet   Ballestra  با تکیه بر نیروی متخصص، علمی و فنی و سالها تجربه به نیازهای مشتریان خود پاسخ داده است. این گروه تاکنون بیش از 220 پروژه موفق در زمینه ماشینآلات آماده سازی، بیش از 700 پروژه در زمینه تصفیه روغن و … را در کارنامه خود ثبت کرده است.  گروه Desmet Ballestra  در گذشته نیز در ایران و با نمایندگی گروه صنعتی دمیرچی به فعالیت میپرداخت که از چند سال پیش به دلیل تحریم کشورمان از خدمترسانی به شرکتهای ایرانی خودداری کرده بود. اخیرا و بعد از مذاکرات طولانی قرارداد جدیدی بین این مجموعه و گروه دمیرچی منعقد گردیده و بر این اساس مجموعه desmet Ballestra فعالیتهای خود را در ایران از سر گرفته است. در نتیجه این همکاری گروه صنعتی دمیرچی به عنوان اولین و تنها گروه ایرانی با توانایی تولید و راه اندازی خط روغن فعالیت میکند.

WATER SYSTEMS

این مجموعه با شناخت نیازهای مشتریان خود طیف گستردهای از فناوریهای بروز دنیا را تامین میکند. گروه WATER SYSTEMS (واتر سیستم) تمامی ماشینآلات و دستگاههای خود در تمامی زمینهها از جمله سیستم های تصفیه آب، تجهیزات پاسوریزاسیون و … را با تحقیق و بررسی جزئیترین نیازهای مشتریان خود از نظر نوع‌شناسی فرآیند و همچنین سطح اتوماسیون، ساخته و پرداخته میکند. فلسفه این مجموعه در طراحی و مهندسی محصولات در تامین نیازهای تولید نوشیدنی بر پایه استفاده از جدیدترین استانداردها، کیفیت هرچه بهتر محصول، صرفهجویی در مصرف انرژی، ایجاد اعتماد، بهداشت فرآیند و حداکثر بازدهی استوار میباشد. انواع محصولات این شرکت به شرح زیر میباشد:

  • طراحی و ساخت خط تصفیه آب
  • طراحی و ساخت خط سیستم انحلال قند
  • طراحی و ساخت تجهیزات آماده سازی کنسانتره
  • طراحی و ساخت تجهیزات ذخیره سازی SYRUP
  • طراحی و ساخت دستگاه‌های OZONIZING WATER
  • طراحی و ساخت خط کنترل و اتوماسیون مهندسی نرم افزارهای مربوطه

ZIEMANN HOLVRIEKA

شرکت ZIEMANN HOLVRIEKA با 165 سال سابقه از قدیمیترین مجموعههای دنیا در زمینه توسعه، ساخت و نصب مخازن استنلس استیل میباشد. شرکت زیمن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشینآلات سفارشی برای طراحی و ساخت خط تولید ماءالشعیر بدون الکل و خط Brew House (شربت خانه) میباشد. این گروه همواره با تکیه بر تجربه و با استفاده از دانش فنی مهندسان خود به ارائه خدمات و راهحلهای اختصاصی با بالاترین کیفیت، قابلیت و اطمینان در سراسر جهان پرداخته است. گروه شرکتهای ZIEMANN HOLVRIEKA یکی از بزرگترین تأمین کنندگان بین المللی مخازن و فناوری های فرآیند میباشند. مهندسان و متخصصان این شرکت دائما در جستجوی راهحلهای جدید فناوری هستند و بطور مداوم به توسعه تجهیزات فنی برای کارخانههای مدرن و کارآمد می اندیشند. شرکت Ziemann در بخش های مختلف صنایع غذایی از جمله صنایع روغن خوراکی، لبنی، نوشیدنی و صنایع شیمیایی فعالیت دارد.

ATT Inox Drain

شرکت  ATT Inox Drain تشکیل شده از تیم مهندسانی است که دانش و شوق خود را با خلاقیت و تجربه دیرینه در هم آمیختهاند. ترکیبی از این ویژگیها ، کیفیت خاص و بی نظیری از پروژهها را به عمل میآورد. دانش فنی جامع آنها در مورد ساخت و ساز و واقعیتهای صنعت امکان تنظیم راه حلهای پیچیده را برای نیازهای فردی مشتریان فراهم میآورد. ATT پیشرو در تولید عناصر استنلس استیل، به طور عمده در سیستم کف شورها است. تمامی اقدامات این شرکت مبتنی بر اصول زیر است: کیفیت دائمی و بالای محصولات و خدمات،  توسعه مداوم، گسترش دامنهی محصولات همراه با ضمانت و تحویل به موقع. این شرکت در صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و طیف گستردهای از صنایع ساختمانی، نصب و راهاندازی فعالیت دارد. این مجموعه به صورت بین المللی در سطح اروپا، آسیا، آمریکا و استرالیا فعالیت دارد.