نمایشگاه آگروفود اربیل 2019 در شهر اربیل کشور عراق برگزار شد. در این نمایشگاه که زمان برگزاری آن از 8 تا 12 مهر بود شرکت های بزرگی از سراسر دنیا در زمینه های مختلف تولید مواد اولیه و ماشین آلات صنایع غذایی شرکت کردند. به دلیل حضور گروه های مختلف از جمله سرمایه گذاران، صنعتگران، تولید کنندگان، خریداران و واردکنندگان این نمایشگاه به پلی برای پیشرفت شرکت های مختلف و همچنین شهر اربیل عراق تبدیل شده است. 
Erbil International Fairground (EIF)
با توجه به این نکته که پیش بینی می شود بزودی بیش از 2000 کار و پروژه جدید در کردستان عراق اجرایی شود برگزاری این نمایشگاه فرصتی مناسب برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان این نمایشگاه بود. گروه صنعتی دمیرچی که پیش از این پروژه های بسیاری را در کشور های منطقه از جمله عراق اجرایی کرده است در این نمایشگاه نیز حضور یافت. حضور گروه دمیرچی در این نمایشگاه شامل زمینه های مختلف ماشین آلات صنایع غذایی از جمله خط تولید روغن ، صنایع مخازن ، خط تولید چیپس، خط تولید لبنیات، ماشین آلات نوشیدنی ، صنایع دارویی و صنایع بهداشتی بوده است.
Previous
Next

حضور سفیر ایران در کشور عراق در غرفه گروه صنعتی دمیرچی

با توجه به سابقه گروه دمیرچیدر اجرای پروژه های متعدد در کشور عراق و همچنین استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان و صنعتگران از غرفه گروه صنعتی دمیرچی انتظار می رود که بزودی شاهد اجرا و تکمیل پروژه های بیشتر از این گروه در کشور عراق و خصوصا در منطقه کردستان این کشور باشیم. سفیر ایران در کشور عراق نیز از جمله بازدیدکنندگان از غرفه گروه صنعتی دمیرچی بودند. ایشان با مشاهده توانایی های گروه دمیرچی ضمن آرزوی موفقیت برای این مجموعه، آینده منطقه را در زمینه گسترش تولیدات، روشن پیش بینی کردند. 
حضور سفیر ایران در عراق در غرفه دمیرچی