همکاران ما

از جمله مهمترین ویژگی های گروه صنعتی دمیرچی، همکاری با بزرگترین و بهترین شرکت های دنیا می باشد. این گروه در جهت افزایش سرعت رشد و همچنین افزایش کیفیت پروژه های خود در حال همکاری با شرکت های شناخته شده جهان است. این همکاری ها در شرایطی صورت می گیرد که شرکت های بزرگ دنیا به دلیل تحریم کشورمان، میل زیادی برای فعالیت در ایران ندارند. یکی از مهمترین افتخارات گروه دمیرچی مذاکرات دائمی با این شرکت ها برای بازگشت آن ها در جهت رونق و رشد اقتصادی کشور عزیزمان می باشد. آخرین نمونه از این تلاش ها، بازگشت شرکت Desmet Ballestra ( شرکت دسمت بالسترا ) به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه تولید روغن، به ایران می باشد. در این همکاری گروه صنعتی دمیرچی به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در خاورمیانه به فعالیت می پردازد. در زیر میتوانید اطلاعات مختصری در رابطه با همکاران این گروه را مطالعه نمایید

Desmet Ballestra

گروه Desmet Ballestra ( شرکت دسمت بالسترا ) از سال 1946 با ادغام چهار شرکت بزرگ در زمینه ی ماشین آلات از کشورهای بلژیک، انگلیس، فرانسه و ایتالیا تشکیل شد.این گروه پیشرو در زمینه توسعه ، مهندسی، تامین تکنولوژی،ساخت کارخانه و تجهیزات اختصاصی در حوزه های مختلف از جمله صنایع غذایی، روغن، خوراک دام، مواد شیمیایی، اولئوشیمیایی و بیودیزل، مواد شوینده و غیره می باشد. گروه Desmet Ballestra با تکیه بر نیروی متخصص، علمی و فنی خود با سال ها تجربه به نیازهای مشتریان خود پاسخ داده است. این گروه تا کنون بیش از 220 پروژه موفق در زمینه ماشین آلات آماده سازی ، بیش از 900 پروژه موفق در زمینه عصاره گیری، بیش از 900 پروژه در زمینه کولرهای خشک کن، بیش از 700 پروژه در زمینه تقطیر و بازیابی حلال، بیش از 700 پروژه در زمینه تصفیه روغن و … را در کارنامه خود ثبت کرده است.  گروه Desmet Ballestra در گذشته نیز در ایران و با نمایندگی گروه صنعتی دمیرچی به فعالیت می پرداخت که از چند سال پیش به دلیل تحریم کشورمان از خدمت رسانی به شرکت های ایرانی خودداری کرده بود. اخیرا و بعد از مذاکرات طولانی قرارداد جدیدی بین این مجموعه و گروه دمیرچی منعقد گردیده و بر این اساس مجموعه desmet Ballestra فعالیت های خود را در ایران از سر گرفته است. در نتیجه این همکاری گروه صنعتی دمیرچی به عنوان اولین و تنها گروه ایرانی با توانایی تولید و راه اندازی خط روغن فعالیت میکند.

WATER SYSTEMS

گروه WATER SYSTEMS ( واتر سیستم ) از بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه ساخت دستگاه های مورد نیاز در خطوط تولید نوشیدنی می باشد. این مجموعه با شناخت نیازهای مشتریان خود طیف گسترده ای از فناوری های بروز دنیا را تامین می کند. گروه WATER SYSTEMS ( واتر سیستم ) تمامی ماشین آلات و دستگاه های خود در تمامی زمینه ها از جمله سیستم های تصفیه آب، تجهیزات پاسوریزاسیون و … را با تحقیق و بررسی جزئی ترین نیاز های مشتریان خود از نظر نوع‌ شناسی فرآیند و همچنین سطح اتوماسیون، ساخته و پرداخته می کند. فلسفه این مجموعه در طراحی و مهندسی محصولات در تامین نیازهای تولید نوشیدنی بر پایه استفاده از جدیدترین استانداردها، کیفیت هرچه بهتر محصول، صرفه جویی در مصرف انرژی، ایجاد اعتماد، بهداشت فرآیند و حداکثر بازدهی استوار می باشد. همکاری این مجموعه با گروه صنعتی دمیرچی در زمینه دستگاه های تصفیه آب جهت تولید آب معدنی می باشد

ZIEMANN HOLVRIEKA

 شرکت ZIEMANN HOLVRIEKA  با 165 سال سابقه از قدیمی ترین مجموعه های دنیا در زمینه توسعه، ساخت و نصب مخازن استنلس استیل می باشد. این گروه همواره با تکیه بر تجربه و با استفاده از دانش فنی مهندسان خود به ارائه خدمات و راه حل های اختصاصی با بالاترین کیفیت، قابلیت و اطمینان در سراسر جهان پرداخته است. گروه شرکت های ZIEMANN HOLVRIEKA یکی از بزرگترین تأمین کنندگان بین المللی مخازن و فناوری های فرآیند می باشند. مهندسان و متخصصان این شرکت دائما در جستجوی راه حل های جدید فناوری هستند و بطور مداوم به توسعه تجهیزات فنی برای کارخانه های مدرن و کارآمد می اندیشند. شرکت Ziemann  در بخش های مختلف صنایع غذایی از جمله صنایع روغن خوراکی، لبنی، نوشیدنی و صنایع شیمیایی فعالیت دارد.

ATT Inox Drain

 شرکت ATT Inox Drain تشکیل شده از تیم مهندسانی است که دانش و شوق خود را با خلاقیت و تجربه دیرینه در هم آمیخته اند. ترکیبی از این ویژگی ها ، کیفیت خاص و بی نظیری از پروژه ها را به عمل می آورد. دانش فنی جامع آنها در مورد ساخت و ساز و واقعیت های صنعت امکان تنظیم راه حل های پیچیده را برای نیازهای فردی مشتریان فراهم می آورد. ATT ، پیشرو در تولید عناصر استنلس استیل، به طور عمده در سیستم زه کشی است. تمامی اقدامات این شرکت مبتنی بر اصول زیر است: کیفیت دائمی و بالای محصولات و خدمات،  توسعه مداوم، گسترش دامنه ی محصولات همراه با ضمانت  و تحویل به موقع. این شرکت در صنایع غذایی ، شیمیایی ، دارویی و طیف گسترده ای از صنایع ساختمانی، نصب و راه اندازی فعالیت دارد. این مجموعه به صورت بین المللی در سطح اروپا، آسیا، آمریکا و استرالیا فعالیت دارد.