درباره گروه صنعتی دمیرچی

شرکت تولیدی صنعت دمیرچی ایرانیان با کوله باری از تجربه چهل ساله از سال 1354 به لطف خداوند و با داشتن مدیران و کارکنان با تجربه و نیز بکارگیری تکنولوژی پیشرفته نوین در صنعت ساخت ماشین آلات توانست سهم قابل توجهی از بازار کشور را به خود اختصاص دهد. این شرکت با همت نیروی انسانی خلاق و با تجربه و نیز از طریق به روز رسانی سیستم های سازمانی و تکنولوژی تولید دائما به دنبال نوآوری می باشد و از طریق شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان سعی در عرضه ماشین آلات با کیفیت را دارد و ضمن تامین بخشی از تقاضای داخلی کشور اقدام به صادرات خطوط تولید و صنایع غذایی خود به کشورهای همسایه نیز نموده است. شرکت صنعتی دمیرچی قابلیت شرکت در پروژه های صنعتی بزرگ در قالب ساخت و تولید، تامین تجهیزات، مشاوره، طراحی و مهندسی و سایر حوزه های تخصصی صنعت ساخت ماشین آلات صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، نفت و گاز و پتروشیمی را دارا بوده و در این زمینه سابقه ای درخشان در پروژه های صنعتی داخلی و خارجی در طی 40 سال از خود برجای گذاشه است.

ارزش های شرکت

مهمترین نکته برای رشد هر مجموعه کسب رضایت مشتریان خود می باشد. بر همین اساس گروه صنعتی دمیرچی تمام تلاش خود را انجام میدهد تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین به بهترین شکل به نیاز های مشتریان خود پاسخ دهد.
  • بکارگيری دانش و مهارت در انجام وظایف
  • احترام به حقوق دیگران و حفظ کرامت انسانی
  • قابلیت توسعه هم‌زمان بر اساس خواسته‌های مشتری
  • ارائه راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان
  • اهتمام در ارایه خدمات و کسب خشنودی مشتریان
  • در نظر داشتن خواسته ها و نيازهای ذینفعان
  • توسعه خلاقیت و نوآوری به عنوان مزیت رقابتی با رقبا
  • شناسایی راهکارهای بهينه برای انجام بهتر وظایف

تاییدیه های گروه صنعتی دمیرچی

زیر مجموعه ها

لوگو اکسیر طعم آریا
شرکت اکسیر طعم آریا به عنوان زیر مجموعه بازرگانی گروه صنعتی دمیرچی ، در زمینه واردات و صادرات مواد اولیه غذایی در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با ایجاد ارتباط موثر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی در بخش های مختلف مواد اولیه غذایی از جمله پودر پروتئین شیر ، رنگ خوراکی طبیعی ، اسانس طبیعی  به رفع نیاز آن ها می پردازد و در مدت زمان کوتاهی نیز توانسته است بزرگترین تولیدکنندگان کشور را مشتری خود گرداند. همچنین این شرکت با هدف عرضه با کیفیت ترین محصولات مطابق نیاز بازار، در زمینه ارائه مشاوره های فنی و فرمولاسیون نیز فعالیت می کند.