جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

درباره گروه صنعتی دمیرچی

شرکت تولیدی، صنعتی دمیرچی ایرانیان از سال 1350 با بهره‌گیری از مدیران و کارکنان با تجربه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار ساخت ماشین‌آلات صنعتی ایران و کشورهای منطقه را به خود اختصاص دهد. این مجموعه با بهره از زیرساخت‌ها و تجهیزات منحصربه‌فرد و همچنین تیم مهندسی کارآزموده، قادر است در طیف وسیعی از پروژه‌های صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، نفت، گاز و پتروشیمی و .. خدماتی چون ساخت و تامین تجهیزات، مشاوره و طراحی را به مشتریان خود ارائه دهد.

ارزش‌های گروه صنعتی دمیرچی

مهمترین نکته برای رشد هر مجموعه کسب رضایت مشتریان خود میباشد. بر همین اساس گروه صنعتی دمیرچی تمام تلاش خود را انجام میدهد تا با درک صحیح نیازهای مشتریان و به‌کارگیری فناوری‌های روز به بهترین شکل به نیاز آن‌ها پاسخ دهد.

تاییدیه‌های گروه صنعتی دمیرچی

زیر مجموعه‌ها گروه صنعتی دمیرچی

لوگو اکسیر طعم آریا

شرکت اکسیر طعم آریا به عنوان زیر مجموعه بازرگانی گروه صنعتی دمیرچی، در زمینه واردات و صادرات مواد اولیه غذایی در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با ایجاد ارتباط موثر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی توانسته است ضمن تامین مواد اولیه‌ای همچون پودر پروتئین شیر، رنگ خوراکی طبیعی و اسانس، در مدت کوتاهی بزرگترین تولیدکنندگان داخلی را به مشتریان خود بیافزاید. همچنین این شرکت قادر است با ارائه مشاوره‌های فنی و فرمولاسیون، محصولات را مطابق با ذائقه مشتریان خود ارائه دهد.

صنایع غذایی پانه عرفان، در سال 1397 با هدف طراحی، فرمولاسیون، تولید و تامین تخصصی محصولات پودری حد واسط و نهایی تاسیس و شروع به کار نمود. در این راستا، شرکت پانه عرفان با تکیه بر نیروهای مجرب و اهل فن با زمینه‌های کاری مختلف و با همکاری اساتید دانشگاه با فراهم‌سازی و تجهیز واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد بر توسعه محصولات پودری متنوعی مورد مصرف در صنایع مختلف غذایی شامل فرآورده‌های گوشتی، اسنک‌ها و نوشیدنی‌های فوری تمرکز دارد.

ماشین‌آلات کارکرده

مجموعه‌ای از ماشین‌آلات کارکرده صنایع غذایی