درباره گروه صنعتی دمیرچی

شرکت تولیدی صنعت دمیرچی ایرانیان از سال 1354 با بهره از مدیران و کارکنان با تجربه و تکنولوژی روز دنیا، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار ساخت ماشین‌آلات ایران و کشورهای منطقه را به خود اختصاص دهد. این مجموعه با بهره از زیرساخت تجهیزات منحصربه‌فرد و همچنین تیم مهندسی کارآزموده، قادر است در طیف وسیعی از پروژه‌های صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، نفت، گاز و پتروشیمی و .. خدماتی چون ساخت و تامین تجهیزات، مشاوره و طراحی را به مشتریان خود ارائه دهد.

ارزش های شرکت

مهمترین نکته برای رشد هر مجموعه کسب رضایت مشتریان خود میباشد. بر همین اساس گروه صنعتی دمیرچی تمام تلاش خود را انجام میدهد تا با درک صحیح نیازهای مشتریان و به‌کارگیری فناوری‌های روز به بهترین شکل به نیاز آن‌ها پاسخ دهد.

تاییدیه های گروه صنعتی دمیرچی

زیر مجموعه ها

لوگو اکسیر طعم آریا

شرکت اکسیر طعم آریا به عنوان زیر مجموعه بازرگانی گروه صنعتی دمیرچی ، در زمینه واردات و صادرات مواد اولیه غذایی در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با ایجاد ارتباط موثر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی توانسته است ضمن تامین مواد اولیه‌ای همچون پودر پروتئین شیر، رنگ خوراکی طبیعی و اسانس، در مدت کوتاهی بزرگترین تولیدکنندگان داخلی را به مشتریان خود بیافزاید. همچنین این شرکت قادر است با ارائه مشاوره‌های فنی و فرمولاسیون، محصولات را مطابق با ذائقه مشتریان خود ارائه دهد.